Na shlédnutí webináře máte už jen:
dny
hodiny
minuty
Váš přístup k webináři již bohužel vypršel. Děkuji za pochopení.

Podívejte se na webinář
Jak dotáhnout vše důležité,
i když nemáte dost času a sebedisciplíny

<br> <div style="margin: 0px auto; position: relative; font-size: 25px;text-align: center;"> <b>Zbavte se stresu, dosahujte výsledků a dovolte si v klidu prožívat ty důležité věci</b> <br> <br> Zjistěte více o tréninku <a href="https://zuzanajezkova.cz/jak-mit-konecne-hotovo-objednavka-webinar/?add-to-cart=7895">ZDE</a>. </div> <br> <div style="margin: 0px auto; position: relative; width: 500px"> <a href="https://zuzanajezkova.cz/jak-mit-konecne-hotovo-objednavka-webinar/?add-to-cart=4417"> <img src="https://zuzanajezkova.cz/wp-content/uploads/2022/04/obrazek_kurzu_mensi.png" alt="jak mít konečně hotovo"></a> </div> <br>
5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
123 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MIchala
MIchala
2 let před

Přestat prokrastinovat a využít 100% času, protože často jsem tak unavená, že už ani nezvládnu nic dělat.

veronika
veronika
2 let před

Budu přemýšlet, jsem na nějakém zvláštním životním bodu zlomu…

Olí
Olí
Reply to  veronika
2 let před

Já taky 🤦🤷

Dana
Dana
2 let před

Ujasnit si priority a dokázat je držet..

Yvona
Yvona
2 let před

Určitě větší touha po klidu a důvěry sama v sebe, že jsem efektivní.

Nikola
Nikola
2 let před

Lepe si zorganizovat čas, více stíhat; byt efektivejsi

Luci
Luci
2 let před

Případně lze zajít do Copycentra, tam to za drobný peníz vytisknou… nebo někoho poprosit.

Luci
Luci
2 let před

Zatím jsem ani ne ve čtvrtině a musím říct, že je to super webinář, a určitě mi něco dá! Nedělala jste jednou webinář také o nedochvilnosti? Už nevím, od koho byl… ale ten stál taky za to (škoda, že nemám záznam).
A děkuju!

Lenka
Lenka
2 let před

Nastavit si systém důležitých činností a ty dodržovat. Umím si poručit, ale neumím se poslechnout. Mít potom radost z udělané práce.

Radka
Radka
2 let před

Chci se naučit pracovat efektivněji a tím získat volný čas pro aktivity jako je např. čtení, učení se angličtiny, ale taky nicnedělání s vypnutím mozku ;-). Často dělám zbytečné věci (jsem celkem puntičkářka) jen pro svůj dobrý pocit.

Hanka
Hanka
2 let před

Hodně dobré konkrétní rady, určitě si pustím ještě znovu možná i několikrát, spoustu aha momentů… Děkuji!

Ludmila
Ludmila
2 let před

Dobrý den, už úvodní video mi dává smysl, potřebuji se naučit říkat ne, věnovat se důležitým věcem a samozřejmě dotahovat. Už teď se na seminář těším.

Alenka
Alenka
2 let před

Tak už mi to odpočítává:-))) Musim se na to podívat co nejdřív, ale nejdřív si to dám do pracovního listu a budu se těšit:)))

Anna
Anna
2 let před

Dobrý den, pokud jsem to správně pochopila, tak kurz začne 23. května. To jsem zrovna na týden pracovně mimo domov a nebudu mít možnost se v této době připojit.
O kurz mám zájem.

Anna
Anna
Reply to  jezkovazu
2 let před

Děkuji

Míša
Míša
2 let před

Moc díky za webinář. A hřebíček na hlavičku proběhl kolem slajdu s ledovcem. Člověk se snaží zlepšit techniky timemanagementu, ale nezměnil onen základ, MYŠLENÍ.

Dominika
Dominika
2 let před

Dobrý deň, pôsobíte na mňa veľmi sympaticky a celkovo sa mi tento “kurz zadarmo” páči a dáva mi to zmysel. Nikdy som sa nad tým takto nezamýšlala a tým, že mám 3 malé deti blízko po sebe, tak som vždy všetko robila “kúskovito” a veľakrát s prerušením a nedokončením. Začala som pracovať na plný uvazok a mám pocit, že sa všetko zhoršilo a energia žiadna. Ale všetko o tom pekne popisujete. Toto video zadarmo som pozrela asi na 3x v rámci 3 dní. Jediné čo ma prvotne “odradilo” bolo, keď som si klikla na “objednanie kurzu” je tam veta “ANO, souhlasím, že získávám trénink Jak mít konečně hotovo v hodnotě 10 200 Kč.” a tým, že som kurz nedopozerala naraz, tak som si myslela, že to je jeho cena a že cena 3500kč je akoby na splátky. Tak dnes som sa potešila, že vlastne to je cena kurzu komplet a nie na splátky 🙂 Tak som len chcela na to upozorniť, že podľa mňa tá veta tam ako prvá “bije” do očí a človek to potom možno rýchlo vzdá. I keď verím, že tú hodnotu to má, ale tá nižšia cena predsa len poteší. Tak toľko z mojej strany. Málokedy píšem komentáre, ale tentokrát mi to nedalo. Tak asi sa teda vidímve v kurze. Držím palce všetkým! 😀

Lenka
Lenka
2 let před

Milá Zuzko, webinář se mi moc líbil, náplň i prezentace jsou skvěle připravené. Děkuji

Radka
Radka
1 rok před

Jo, zaměřit se na jednu věc! My ženy se ještě chlubíme, kolik toho najednou stíháme…..a jak to dopadá? Jsme unavené, frustrované…..

Simča
Simča
1 rok před

Mám tolik nedodělaných úkolů, které mi už přerostly přes hlavu. Nedokážu se přinutit je roztřídit, stanovit priority a dokončit je 🙁

Kateřina
Kateřina
1 rok před

Mít dobrý pocit z odvedené práce, motivovat se k dalšímu, nebrat vše jako samozřejmost a to by mi mělo přinést spokojenost.

Monika
Monika
1 rok před

Dobrý den, moc děkuji za krásný webinář. Objevného v něm bylo mnoho, ani nevím kde začít. Nesmírně se mi líbilo i vysvětlení se začarovaným kruhem prokrastinace, kdy nám nedokončené úkoly zpětně berou energii a příměry ke stromům v sadě s žebříky. Je to přesně tak.

Hanka
Hanka
1 rok před

Pracovní listy mi nejdou stáhnout ani před odkaz zde u webináře – ani přes odkaz v mailu. Píše to chybu, že web zuzanajezkova neodeslal žádná data .. Můžete mi později poslat funkční odkaz na pracovní listy znovu do mailu? Děkuji, Hanka

Dáša
Dáša
1 rok před

Díky užitečné. Hlavně bez výčitek. 🙂

Lenka
Lenka
1 rok před

Jste skvělá, Zuzko. Mockrát děkuji, velmi jste mi pomohla. Slyšela jsem, co jsem slyšet potřebovala. Opravdu díky.

zdenka
zdenka
1 rok před

děkuji, velmi zajímavé, promyslím

Petra
Petra
1 rok před

Dobrý den, velmi zajímavý seminář. Souhlasím se vším, při troše soustředění bych to zvládala, bohužel situace je taková, že mě v práci řídí jiní a bohužel tyto argumenty nechápou a proto zůstává spousta věcí nedokončených. U mne dvě velmi důležité věci. Bohužel dostávám stále více malých úkolů a když se soustředím na tu jednu důležitou, tak mám problémy, když neplním okamžitě ty malé (které však lze udělat v jinou pravou chvíli, ale bohužel ti, co mě řídí to nechápou). Nevím, co mám dělat, pokud nedokončím ty velké věci, bude to průšvih a pokud posouvám ty maličkosti, tak mám také nepříjemnosti. Jsem hodně ve stresu, dokonce jsem vymýšlela věci na ty úkoly, co na ně nemám čas, o dovolené…. protože to mě nerušil nikdo z práce…

Jitka
Jitka
1 rok před

Zuzko dává mi to obrovský to smysl. Mnoho toho už vím, ale ty to máš nádherně poskládané a zdůvodněné. Moc děkuji. 🙂

Ivana
Ivana
1 rok před

Půjdu do toho, protože chci mít konečně hotovo!

Martina
Martina
1 rok před

Dobrý den, děkuji za úvodní webinar. Je to lákavá nabídka. Jsem nesystematicky člověk, spoustu věcí odkladam a pak už je toho tak moc, že mi nejde postupně začít resty plnit. Věřím, že na toto všechno dostanu u Vás odpověď. Chtěla bych se doptat na věci spojené s kurzem. Už jak jste mluvila o podmínkách, motivacich, dárcích a facebookove skupině, tak se mi sviralo tělo a vůbec mi v tom nebylo dobře. Casove se ztrácím už když otevřu Seznam. Prosím o radu, jak si poradit s timto vstupním “odporem”.

Martina
Martina
Reply to  jezkovazu
1 rok před

Děkuji za zprávu. Píšete to přesně… sezení u facebooku, pročítání komentářů atd… Proto jsem psala, že už když otevřu Seznam, Youtoobe atd, tak mě to celou pohltí. Rozkliknu jedno, druhe a minuty letiiii. Mám obavy, že toho bude přes počítač, facebook hodně.
Jsem maser- terapeut a už když mám dohánět zmeskane hovory, smsky, zprávy, tak mi z toho jde hlava kolem a po příchodu domů už bych se na to nejraději “vykaslala”.
Nemůžu, je to má práce.

Petra
Petra
1 rok před

Dělat své pracovní povinnosti hned – tolik se mi do toho nechce, že dělám všechno možné jiné. Pak to rychle vyřeším až v časové tísni. když mám moc času, řeším to moc složitě. Nevěřím sama sobě, pořád se rozhlížím kolem sebe a deprimuje mě to, protože pak mám pocit, že všichni ostatní to dělají lépe.

Libka
Libka
1 rok před

Úžasné!!!!!Poslouchám a poslouchám……a motivuje mě hodně vaše slova!!!!!!

Alexandra
Alexandra
1 rok před

Odcházím z webináře s neuvěřitelným pocitem radosti, nadšení – tohle je přesně to, co postrádám. Už je dávno na čase “vysypat šuplíky” 😊 Těším se na kurz 🔥

Iveta
Iveta
1 rok před

Ocenila bych rozdělení webinare do více videí. Hodinu a půl v kuse si s dětmi, psem a prací těžko najdu a ráda bych se k webinari vrátila a nemusela trávit drahocenné minuty hledáním kde jsem ve videu skončila.

Ludmila Růžičková
Ludmila Růžičková
1 rok před

Zuzko,
Moc díky za tvůj webinař, úplně mi to otevřelo oči. Jsem ten typ co se za nesplnění dost trestal a vidím, že musím jít jinou cestou. Těším se na další část webinaře a hlavně na přehodnocení svého přístupu. Díky a věřím že pomáháš i spoustě mě podobných duší. Zdravím Lída 🌹

Eva
Eva
1 rok před

Chci napsat ebook a obsah mého prvního kurzu.

Lenka
Lenka
1 rok před

Jsem nemožná, se soustředěním jsem se ke sledování dostala až na pátý pokus. Pořád bylo něco důležitějšího. Podle všeho je ten kurz přesně pro mě a moje věčné potíže s časem :-)))

Lenka
Lenka
1 rok před

Naučit se delegovali kolegyně, dosahovat věci do konce a věnovat se vždy jedné nejdůležitější věci a ne odskakovat a dělat další jiné a nepodstatné, nebo takzvané “nehořicí” termíny.

Hanka
Hanka
1 rok před

Nechápu,jak popsat pro mozek uchopitelně ty priority, co má “vidět”. Nedochází mi rozdíl mezi “neskákat do kaluže” a “obejít kaluž” – je to v tom “ne”?

Petra
Petra
1 rok před

Ráda bych využívala čas efektivně. Tak abych se posouvala v životě a rostla nikoliv stagnovala. Ráda bych se naučila prioritizovat činnosti tak, aby mi mé budoucí já poděkovalo.

Kateřina
Kateřina
1 rok před

MOc děkuji za velmi přínosní webinář!

Jana
Jana
1 rok před

Mám zájem si ušetřit cas pro sebe

Klári
Klári
1 rok před

Zuzko, díky za super webinář. Objevila jsem Vás, předevčírem na Youtube v rozhovoru s minimalistkou Marcelou Janskou, jejíž videa jsem poslouchala za účelem psychické podpory, aby mi šlo víc od ruky vytřiďování věcí v mém bytě, kterému jsem se nakonec vydržela ten den věnovat 12 hodin a můžu říct, že mám velkou radost, protože mám z velké části HOTOVO! Před 3 lety jsem se totiž s rodinou přestěhovala do většího bytu. Hodně věcí jsme vyhodili, ale spoustu jich také vzali s sebou do nového domova a doteď jsem třídění odsouvala, i když jsem věděla, že mě to přináší neklid a stres a že vím, že to jednou stejně udělat musím. U poslouchání Vašeho webináře při úklidu mi hned bylo jasné, že tohle přesně potřebuji slyšet, ale takhle multitaskingově mám z webináře jen poloviční efekt, takže jsem si dala jako prioritu si udělat v následujících dvou dnech čas se na webinář podívat pořádně a v klidu včetně toho, že si vyplním pracovní listy a zapíšu vše, co mě zaujme. To jsem dnes udělala a jsem moc ráda, že jsem to zvládla, protože jste mi pomohla zmapovat, proč věci odkládám a nedokončuji, kam to až může zajít, pokud u to tak zůstanu a nebudu s tím dlouhodobě nic dělat. Došlo mi, že můj vyklízecí plán je teď pro mne ten 1 strom, o který si opřu svůj pomyslný žebřík a chci v něm pokračovat dokud ho úplně nedokončím.

Jana Kašparová
Jana Kašparová
1 rok před

Hezký den,
odcházím s tím, že už vím, proč se mi nedaří spoustu věcí dokončit. Jdu prostě po povrchu. Neměním myšlení. Snažím se taky bičovat svého slona a on už se jen někde v prachu válí na zemi, zcela zmožen a neschopen se hnout. Vlastně už ani nereaguje a já – jezdec – jsem už zlomila i bič.Už jen brečím, že nic nefunguje. Zdánlivě konečná situace. A najednou mám pocit, že tato fatální situace má řešení, a dokonce možná i příjemné řešení, aby nám bylo dobře oběma.Primárně tedy mi, jezdci, protože slon je samozřejmě mou součástí. A dokonce překračuji rámec toho, co jsem si myslela, že budu řešit. Odcházím s pocitem, že jsem nahlédla pod pokličku sebe sama a pokud ji zvednu úplně, dokážu být spokojenější a šťastnější, a se mnou tím pádem i mé nejbližší okolí. Děkuji moc, rozhodně mám zájem o další “zvedání pokličky”. 🙂 Jana K.

Dana
Dana
1 rok před

omlouvám se,ale nevím,kde ten webinář mám hledat. o co se jedná,jsem pochopila s diskuzních příspěvků. nevím,zda jsem tu správně ,protože nejsem schopna na jeden zátah přečíst všechny příspěvky ostatních. To se tu někde píše o 90 minutách čtení.

Alena
Alena
1 rok před

Mám v hlavě spoustu plánů, které nestíhám plnit, tak doufám, že aspoň nějaké udělám

Karolína
Karolína
1 rok před

Webinář mě tématem i obsahem velmi zaujal a zvažuji účast v kurzu. Jen bych se chtěla dotázat, zda už jsou nyní stanoveny termíny online setkání, abych věděla, zda je pro mě reálné i tuto důležitou část absolvovat. Druhý dotaz se týká situace, že jako zaměstnanec vázaný termínově legislativou, mám stres z nestíhání a zahlcení způsoben z velké části i touto, mnou neovlivnitelnou, skutečností… (různé počty a charakter zakázek, které není možno dopředu odhadnout). Najdu i já tipy, které pomohou? Děkuji.

Andrea
Andrea
1 rok před

jinak chtěla bych si umět čas rozplánovat a naplánovat tak, abych zvládala své četné aktivity

Ivka
Ivka
1 rok před

Zajímavé. Hodně věci člověk vi, ale nedbá😳

Lucie
Lucie
1 rok před

Tip,jak se soustředit na to nejdůležitější,netopit se v marginalitach

Kamila
Kamila
1 rok před

Mít sílu a energii sama pro sebe

Helena J
Helena J
1 rok před

Pohodu a klid. Abych ji měla pro sebe i pro okolí.

123
0
Would love your thoughts, please comment.x
Zadejte e-mail
↓ a přihlaste se na masterclass↓
.