Aktuální stav
Není zapsán
Cena
Zavřeno
Začínáme
Tento kurz je v současné době uzavřen

Zbavte se stresu, dosahujte výsledků a dovolte si v klidu prožívat ty důležité věci.

Vítejte v tréninku   

Zde budou postupně zveřejněny jednotlivé části programu, termíny živých setkání, odkazy na ně a následné záznamy. Jednotlivé lekce najdete níže ↓. 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat: Zuzka Ježková, e-mail: inspirace@zuzanajezkova.cz, telefon: +420 777 863 955 (Po-Pá: 9 -17 hod).

Upozornění!  

Pokud se vám nedaří rozkliknout žádný krok, nebo pokud se vám v zápatí nezobrazuje, kolik % máte prostudováno, znamená to, že nejste přihlášeni ke svému účtu.

Přihlásit se můžete vpravo nahoře pod tlačítkem “Login”.

Orientace v prostředí kurzu  

Pracovní listy   

Kompletní pracovní listy najdete v modulu Materiály ke stažení – kompletní pracovní listy ZDE >>>

Pracovní listy si zde potom můžete stáhnout k sobě do počítače a vytisknout. Nebo máte možnost uložit si je do PC a vyplňovat je přímo ve vašem počítači. 

AKTUALITY  

Můžete se rovnou pustit do práce na kurzu Jak mít konečně hotovo. Doporučuji procházet jím v uvedeném pořadí (od zahajovacích modulů, přes bonusy před začátkem kurzu, až po samotné moduly). 

Společný průchod kurzem s mou osobní podporou začíná 7. října 2024, ale již od 23. září to začne žít ve FB skupině. Odkaz na ni vám zašlu v polovině září. 

 

Prosba o vyplnění vstupního dotazníku 

Aby trénink skutečně naplnil Vaše očekávání, moc by mi pomohlo, kdybyste mi teď odpověděli na pár otázek v tomto dotazníku. Pochopím tak, na co se v tréninku soustředit nejvíce.
Děkuji mnohokrát za vaši pomoc,
Zuzka

Zadejte e-mail
↓ a přihlaste se na masterclass↓
.