Koučování

PRVNÍ SEZENÍ ZDARMA

Na prvním sezení zjistíme, zda si vzájemně sedíme, zda je koučování to, co opravdu potřebujete, a zda Vám vyhovuje rozhovor přes internet (Skype, Hangouts, ...).
Sezení je zcela zdarma, trvá 30 - 45 minut (dle potřeb klienta).


KOUČOVACÍ BALÍČEK

Na úvodní sezení zdarma navážeme dalšími 3 setkáními.

Ta budou probíhat virtuálně (Skype, Hangouts, ...).

Mezi každým setkáním bude cca týdenní pauza.

Cena za balíček 3 hodin celkem

2690,- Kč

 

Poznámka: Cena samostatně zakoupené koučovací hodiny činí 1 100,- Kč.

Tato cena platí pouze pro jedince. Cena firemního koučování je 1 500,- Kč za setkání nebo dle domluvy.

 

Je koučování pro mě?

Toužíte...

...dosáhnout rovnováhy mezi prací a životem?

...zbavit se pracovního stresu?

...zvládat více úkolů za méně času?

...správně se rozhodnout?

...vyřešit konflikt?

...zlepšit svou práci s lidmi?

Pak jste na správném místě!

Koučování v metafoře

Šel jsem po cestě. Šel jsem po ní tak dlouho, až jsem zapomněl, kam jdu. Šel jsem, i když se cesta proměnila v nepohodlnou zarostlou pěšinu. Byl jsem unavený a zpomaloval jsem. Na jedné mýtině jsem náhodou potkal poutníka a zeptal jsem se ho na cestu. Neřekl mi kudy jít. Ale položil mi otázku a pozorně naslouchal mým odpovědím. Pak pokládal další a další otázky. Chvíli jsem se s ním zdržel. Neřekl mi, co mám dělat. Přesto jsem odcházel a věděl jsem, kam chci dojít, kudy tam jít a jak poznám, že už jsem v cíli. Odcházel jsem s vědomím, že mám dost sil dojít za svými sny.

Motto

Kouč je člověk, který dává těžké otázky, aby Vám ulehčil život.

Co můžete od koučování čekat?

Pomoc a podporu. Jako koučka Vám nebudu dávat přesné rady a doporučení, řešení Vaší situace budu hledat společně s Vámi.

Člověk totiž obvykle sám nejlépe ví, co má dělat a co je pro něj nejlepší. Jen to někdy nevidí. Já Vám pomůžu otevřít oči i dveře do neznáma.

Jaké potřebujete technické vybavení?

Nic náročného - postačí PC či tablet s dobrým připojením na internet. Pokud v sobě zařízení nemá zabudovaný mikrofon, tak ještě externí sluchátka s mikrofonem. Videokamera není nezbytně nutná, ale na rozdíl od webinářů je pro koučování velkým přínosem. Takže, pokud máte, zapněte si ji. Doporučuji najít si klidné místo, kde Vás nebude nikdo rušit a Vy nebudete mít strach otevřeně hovořit. Přesný návod, co a jak dělat, Vám pošlu před naším sezením. Nebojte, zvládne to každý.